Hakkımızda

Çiçek Makina ve Konveyör Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti

2006 yılında TeknikCAD Makina ve Konveyör Sanayi adı altında kurulan firmamız siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek ve kurumsal kimliğimizi daha yukarılara çıkarmak için TeknikCAD adı ile markalaşıp 2012 itibari ile Çiçek Makina ve Konveyör Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti ismi ile yeniden yapılanmıştır.Firmamız Kaliteden ödün vermeyen çizgisi, genç ve dinamik kadrosu, geniş ürün ve hizmet ağı ile müşteri portföyünü her geçen gün arttırmaktadır.


Bantlı Konveyörler, Rulolu konveyörler, Modüler Hasır Bantlı Konveyörler, Modüler Zincrli, Zincirli Konveyörler, Paletli Konveyörler, Üretim ve Montaj Hatları, Talaş ve Çapak Konveyörleri,Teleskopik Konveyörler, Dönüş Konveyörleri, Bantlı Tip Elevatörler, Metal Dedektörlü Konveyörler, Mıknatıslı Ayırıcı Konveyörleri, MdülerHasır Bantlı Konveyörler, Kauçuk Bantlı Ağır Tip Konveyörler, İnkjet Konveyörleri, Döner Tablalar, Bilyalı Masalar, Dikey konveyörler, Dolum ve Şişeleme Hatları, Et Parçalama Hatları, Spiral Konveyöler, Spiral Freezer ve IQF Sistemleri, Dikey Yük Asansör Sistemleri, Konveyör Otomasyonları, Üretim Hatları gibi birçok çeşit ihtiyaca ve projeye özel konveyör sistemlerini anahtar teslimi olarak üretmektedir.

Bununla birlikte Plastik ve Paslanmaz Modüler Bakla Bantlar, Hasır Bantlar, Rulman Yatakları, Pabuçlar, Pvc Bantlar, Kauçuk Bantlar, Konveyör Ruloları, Tahrik ve Gerdirme Tamburları ve her türlü konveyör yardımcı elamanları satışı ile geniş ürün ve hizmeti müşterilerine sunmaktadır.

Vizyonumuz
Çiçek Makina ve Konveyör Sistemleri Sanayi Tic. Ltd. Şti. olarak verdiğimiz tüm hizmetlerde ülke çapında en iyi dünya çapında ise alanında sayılı şirketler arasında olmak

Misyonumuz

İş Akışımız

 

Müşteriye ulaşıyoruz.. Talebini dinliyoruz ve tecrübelerimizi paylaşarak hem doğru olanı bulmaya çalışıyoruz hemde asıl ihtiyacını belirlemeye çalışıyoruz. Bu konuda müşterimizin yapacağı iş ile ilgili bizim sistemimizi etkileyecek bütün detayları eksiksiz olarak alıyoruz. Gerekli çalışmaları ve planlamayı yaparak mşteriye önerdiğimiz en uygun çözümü gerek 2 yada 3 Boyutlu çizimlerle gerekse daha önce yaptığımız benzer örneklerle müşteriye sunuyoruz. Sietemde kullanacağımız ürünlerin bürün marka ve teknik deyalarını bildiriyoruz (markalarda müşteri talebide bizim için önemlidir) Çalışmamız uygun bulup onaylandığı taktirde sistemin kurulacağı yerinde son ölçüleri ve teknik detayları alınarak sistem için 3 boyutlu birebir ölçülerde tasarım yapıyoruz. Tüm deknik detayları ve mühendislik hesapları ile birlikte yaptığımız tasarımı son haliyle müşterimizle tekrar paylaşarak üretim onayını alıyoruz. Ancak bu aşamadan sonra imalata geçebiliyoruz. Bu sayede olası hataları önlemiş oluyoruz.

 

Yapılan tasarımı teknik resimlere dökerek imalata sunuyoruz. Teknik resimlere uygun olacak şekilde gerekli işleme, kesim, büküm, üretim, kaynak ve birleştirme işlemlerini sırası ile yapıyoruz.

 

İşlenen bütün elamanları ve parçaları bir araya getirerek sistemi montaşlıyoruz. İmalatın türü ve kullanılan malzemenin cinsine göre eğer gerekli ise boya ve kaplama işlemlerini yapıp çalışır duruma getiriyoruz. Sistem çalışır durumda iken müşterimize bildirip sevk etmeden önce eğer talep ederse son hali ile yerine montajlamadan önce görmesini ve test etmesini sağlıyoruz. Müşteri memnuniyeti ilede makinalarımızı sevk edip talep edilirse yerine montajlıyoruz.